Jeroen is nu ‘Aanbevolen Wijndocent’
Breda, 10 september 2013
Vanaf vandaag ben ik door de Wijnacademie (de hoogste wijnopleider van Nederland) officieel erkend als wijndocent, die “goede kwalificaties heeft om cursisten op te leiden door het geven van wijncursussen.
Dit gaat over de wijncursussen:
Wijnvignet (opstapcursus/ SDEN-1 niveau),
Wijnoorkonde (Basiscursus wijn / SDEN-2 niveau) en
Wijnbrevet (Verdiepingscursus / SDEN-3 niveau)”.
De Wijnacademie heeft mij vandaag toegevoegd aan hun lijst met Aanbevolen Wijndocenten.
Maar wat heb jij daar aan?
Allereerst moeten de aanbevolen wijndocenten ingeschreven staan als Registervinoloog. Daardoor zijn zij verplicht om hun kennis op peil te houden. Als je het Wijnbrevet hebt behaald kun je doorstromen naar de gerespecteerde opleiding tot Vinoloog van de Wijnacademie. Die opleiding staat zowel nationaal als internationaal hoog aangeschreven. Maar de basis voor de cursisten wordt gelegd door de wijndocenten in de SDEN-3 cursussen.
Juist daarom heeft de Wijnacademie deze lijst opgesteld van een aantal wijndocenten, waarvan de kwaliteiten en resultaten bekend zijn.
Juist deze docenten worden door de Wijnacademie warm aanbevolen voor nieuwe cursisten.
En… met nog steeds een slagingspercentage van 99% op de landelijke examens ben ik daar best trots op!
Meer informatie? www.aanbevolenwijndocent.nl
Verder met wijn?
Je las een artikel van Jeroen van Mierlo, Vinoloog & Wijndocent.
Wil je meer dan lezen?
Proeven als een Pro: leer in 5 stappen proeven wat er in je glas gebeurt, met je eigen wijn.
Wijnvignet SDEN 1: de opstapcursus. Zonder voorkennis leer je wijn proeven en echt begrijpen.
Wijnoorkonde SDEN 2: de complete basiscursus. Je gaat dieper in op de stof van SDEN 1, van wijnstreken tot mousserende en versterkte wijn.
Deze cursussen kun je, als je dat wilt, afsluiten met het officiële SDEN-examen.